Navštívte jedinečný

LOUNGE & BAR 13

Lounge & Bar 13 prináša na slovenský trh jedinečný koncept kaviarne a baru, ktorý vám prinesie neočakávaný zážitok a je stavaný na tých najvyšších štandardoch. 

Cez deň u nás radi privítame všetkých, ktorí si chcú v príjemnej atmosfére Chill-out hudby vychutnať kvalitnú kávu od slovenského producenta, miešané nápoje či občerstvenie vo forme čerstvo pripravovaných tapas a zákuskov. 

Večer sme pripravení vás a vašich priateľov zabaviť v štýle Deep House hudby. K tomu sú pripravené miešané nápoje, široký výber kvalitného alkoholu a občerstvenie. Samozrejmosťou je aj kvalitné víno, a to nielen z oblasti Champagne.

Pohodlné posedenie je pre vás pripravené nielen v barovej zóne v lounge prevedení, ale aj v separe boxoch pre tých, ktorí preferujú súkromie. 

Na terase vás čaká nielen pohodlné sedenie na šesť miestnych sedačkách, ale aj  privátnejšie posedenie pri menších stoloch pre dvoch. A to nie je všetko!

Pripravujeme aj vyhradenie bezpečnej zelenej plochy pre príjemné posedenie rodín s deťmi. Ďalej sa môžete tešiť aj na pripravované eventy, kde vás DJ zabaví svojou Deep House produkciou.

Po dlhých prípravách môžeme skonštatovať, že s výsledkom nášho úsilia sme nadmieru spokojní a pevne dúfame, že budete aj vy.

Team Lounge & Bar 13

Pripravujeme pre Vás

GOLD RUM DEGUSTÁCIU

Môžete sa tešiť na 6 starostlivo vybraných rumov, degustačné snacky, ukážky, novinky, a v prvom rade na večer plný príbehov, nových informácií a skvelého rumu s priateľmi. 

+ Bonusová vzorka z limitovanej edície rumov ALBERT MICHLER SINGLE CASK

dní
hodín
minút
sekúnd